Wydawca treści Wydawca treści

Oferta pracy

NADLEŚNICTWO PŁYTNICA ogłasza nabór na stanowisko pracy:

specjalista ds. administracyjnych

  1. Organizator naboru: Nadleśnictwo Płytnica
  2. Warunki zatrudnienia:
  1. Umowa o pracę na czas określony z perspektywą przedłużenia na czas nieokreślony
  2. Pełny wymiar czasu pracy
  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku
  1. Prowadzenie spraw gospodarki mieszkaniowej (umowy najmu, kalkulacje, fakturowanie).
  2. Przygotowanie i prowadzenie spraw związanych ze sprzedażą nieruchomości w tym prowadzenie przetargów.
  3. Obowiązki magazyniera (przyjmowanie i wydawanie materiałów).
  4. Obsługa spraw z zakresu telefonii analogowej i komórkowej nadleśnictwa.
  5. Prowadzenie transportu (rozliczanie kart drogowych i nadzór nad środkami transportu).
  6. Prowadzenie i nadzorowanie spraw z zakresu ochrony środowiska (gospodarka odpadami, opłaty za korzystanie ze środowiska).
  7. Prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniami majątkowymi nadleśnictwa i odpowiedzialności cywilnej.
  8. Prowadzenie spraw związanych z podatkami lokalnymi (podatek od nieruchomości).
  9. Prowadzenie spraw związanych z ewidencją środków trwałych, przedmiotów nietrwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.
  10. Prowadzenie amortyzacji środków trwałych.
  11. Przygotowanie i rozliczanie inwentaryzacji majątku nadleśnictwa.
  12. Opisywanie merytoryczne dowodów zakupu (FV).
  13. Udzielanie zamówień bez zastosowania ustawy Pzp do 30 tys. euro z zakresu spraw objętych zakresem stanowiska.
  1. Wymagane kwalifikacje niezbędne:
  1. Wykształcenie wyższe : administracyjne I lub II stopnia,  ekonomiczne I lub II, budowlane , ochrona środowiska. Preferowane dodatkowo leśnictwo i administracyjne lub inne.
  2. Doświadczenie zawodowe 5 lat pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań.
  3. Znajomość przepisów z zakresu prawa administracyjnego, ekonomii i Prawa zamówień publicznych w stopniu podstawowym.
  4. Prawo jazdy kat. B.
  5. Znajomość techniki pracy biurowej.
  6. Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.
  7. Mile widziane przebyte kursy i szkolenia.
  8. Dyspozycyjność.
  1. Wymagane dokumenty:
  1. List motywacyjny.
  2. CV z podanymi danymi do kontaktu.
  3. Oświadczenie kandydata o niekaralności oraz posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz praw publicznych.
  4. Kopie dokumentów określających staż pracy, potwierdzonych przez Kandydata za zgodność z oryginałem.
  5. Kopie dokumentów określających wykształcenie, potwierdzonych przez Kandydata za zgodność z oryginałem.
  6. Referencje i inne dokumenty określających przebyte kursy i szkolenia, potwierdzone przez Kandydata za zgodność z oryginałem.
  7. Oświadczenia Kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji i ich dalszym przechowywaniu w aktach archiwalnych.
  8. Spis załączonych dokumentów.

  1. Ocena dokumentów:

Dokumenty zostaną sprawdzone m.in. pod kątem prawidłowości wypełnienia (czytelne podpisy) oraz zgodności z prawdą. Po zakończeniu naboru zostaną zarchiwowane.

Wymagane oświadczenia można pobrać ze strony internetowej nadleśnictwa.

Komplety dokumentów w terminie do 28 grudnia 2015r. można składać w sekretariacie nadleśnictwa lub przesłać pocztą na adres:

Nadleśnictwo Płytnica

Nowa Szwecja 6

78-600 Wałcz

Kandydaci wyłonieni w drodze wstępnego wyboru zostaną powiadomieni o miejscu i terminie rozmowy kwalifikacyjnej e-mailem lub SMS-em.

Osoba zakwalifikowana do pracy zostanie pisemnie powiadomiona o decyzji nadleśniczego.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Płytnica może unieważnić nabór na w/w stanowisko na każdym etapie postępowania bez podania przyczyn.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Razem #sprzątaMY polskie lasy!

Las zapewnia nam tlen, oczyszcza powietrze i wpływa korzystnie na  klimat. Jest domem dla wielu gatunków roślin, grzybów i zwierząt. Poprawia nasze samopoczucie, jest najlepszym miejscem do wypoczynku i rekreacji. Śmieci zupełnie do lasu nie pasują.

Śmieci nie tylko szpecą naturalny krajobraz i zniechęcają do odwiedzania lasu. Są śmiertelnym zagrożeniem dla wielu zwierząt. Rozkładając się często uwalniają chemiczne substancje, które mogą skazić powietrze, glebę i wodę. Sprzyjają rozwojowi niebezpiecznych bakterii i grzybów. W przypadku pożaru lasu są paliwem, które podtrzymuje ogień i ułatwia jego rozprzestrzenianie się.

Każdego roku leśnicy usuwają z lasów tyle śmieci, że wypełniłyby one tysiąc wagonów kolejowych. Lasy Państwowe przeznaczają na to blisko 20 mln zł rocznie. Jeszcze większy kłopot śmieci stanowią dla właścicieli lasów prywatnych. Niestety, mimo regularnego sprzątania, kolejne tony odpadów trafiają do lasu.

Nie oglądajmy się na innych, zawstydźmy śmiecących i posprzątajmy wspólnie polskie lasy. Razem możemy przywrócić piękno w naszym otoczeniu! W piątek 20 września, kiedy na całym globie będzie rozpoczynało się „Sprzątanie Świata”,w ramach zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę akcji #sprzątaMY w każdym z 430 nadleśnictw w kraju na chętnych do pomocy będą czekały worki na śmieci, rękawice oraz opiekunowie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji 20 września 2019, w godzinach 10:00-12:00, w lasach znajdujących się w pobliżu siedziby Nadleśnictwa Płytnica (Nowa Szwecja 6). Zbiórka, odbiór worków oraz rękawic przy siedzibie Nadleśnictwa rozpocznie się od godziny 10:00 i potrwa 15 minut.  Zaopatrzeni w niezbędne sprzęty wyruszymy w teren. Miejsce składowania worków ze śmieciami wskażą opiekunowie grup w trakcie sprzątania.
Akcja przewidziana jest dla młodzieży powyżej 12 roku życia oraz dorosłych.

Zapraszamy na stronę www.lasy.gov.pl, gdzie dzięki specjalnej zakładce #sprzątaMY i przygotowanej w niej aplikacji mapowej każdy łatwo odnajdzie najbliższe mu biuro nadleśnictwa, w którym otrzyma szczegółowe informacje o akcji w swojej okolicy. Tego samego dnia w pobliżu Broku (Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka) akcję oficjalnie zainauguruje Prezydent RP Andrzej Duda, który wraz z uczniami, harcerzami, członkami Ligi Ochrony Przyrody, żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej oraz leśnikami posprząta fragment Puszczy Białej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego wydarzenie:

Pamiętajmy, że również na co dzień możemy dawać dobry przykład i inspirować innych do pozytywnego działania, choćby biorąc udział w zapoczątkowanej przez Lasy Państwowe wiralowej akcji #Zabierz5zLasu: podczas wizyty w lesie zbierz i wynieśz niego przynajmniej pięć śmieci, pochwal się tym w mediach społecznościowych i zachęć znajomych do podjęcia wyzwania.